Profesjonalny serwis i naprawa ekspresów do kawy na terenie całej Polski !

Wiedza i doświadczenie - to nas wyróżnia

Głównym celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie serwisu, naprawy oraz renowacji
ekspresów oraz wszystkich urządzeń do kawy nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale też całej Polski.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć każdą usterkę, jak również poprawić wady technologiczne danego urządzenia dbając przy tym o to, aby Państwa sprzęt posiadał taki sam stan techniczny oraz lśniący wygląd jak za czasów jego najwyższej świetności. Serwisujemy i naprawiamy między innymi ekspresy: Jura, Saeco, La Cimballi, Franke, Nivona, Faema, Rancillio i wiele innych.

Wiemy jak ważna jest prawidłowa naprawa oraz konserwacja danego ekspresu, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy.

Profesjonalny serwis ekspresów Jura i Saeco - zadzwoń 665 622 033

Na terenie miasta Warszawa zapewniamy bezpłatny transport Państwa ekspresów do kawy do naszego serwisu i ponowny zwrot urządzenia pod wskazany adres!

Zapewniamy również dla biur i gastronomii ekpres zastęczy na czas naprawy!

Wykonujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy marek Jura, Saeco, La Cimballi, Franke, Nivona, Faema, jak również świadczymy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego urządzeń. Masz problem z ekspresem? Zadzwoń, czas reakcji naszego serwisu nie przekracza 24h od momentu zgłoszenia usterki!

W przypadku zgłoszenia nam awarii (po omówieniu szczegółów) możesz liczyć na naszą błyskawiczną reakcję - dojeżdżamy do klienta i naprawiamy ekspresy na terenie całej Polski (linia profesjonalna i gastronomiczna).

Na każdy serwisowany u nas ekspres udzielamy 3- miesięczną gwarancję serwisową!

 

Zaufało nam wiele firm oraz osób prywatnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów!


Michał Adamiec 2018-09-12

Historia zaczęła się od zepsutego ekspresu... Teraz mamy nowe Saeco od darkcoffe, ale najważniejsze co znajduje się w zbiorniku na ziarna. Dziś kolejny test, tym razem ARABIKA z Medelin :) wiem wiem sam się zastanawiam czy nic tam nie ma oprócz kawy :) słowem polecam firmę, obsługę i pyszną kawę.

Iga Majka 2018-09-06

Przepyszna kawa i super obsługa! Podejście do klienta pierwsza klasa

Jakub Kundzik 2018-09-05

W pracy kupujemy od lat i jesteśmy baaardzo zadowoleni. Pyszna kawa, sprawny serwis!