JAK ZADBAĆ O WYJĄTKOWY WŁOSKI SMAK KAWY – NAPRAWA EKSPRESÓW DO KAWY MARKI SAECO

Jeśli chodzi o kawę, Włosi nie mają sobie równych. I nie mamy tu na myśli oczywiście uprawy a kulturę picia kawy, którą Włosi stworzyli. Nikt tak w Europie, a może i na świecie nie celebruje picia czarnego naparu, jak oni. Włoski poranek z kawą to cappucino lub cafe latte, pite tylko do 11ej. Zamiast śniadania, no chyba, że dorzucimy do niej mały rogalik. Potem jest już tylko czas na un caffe czyli espresso. Mocną, czarną kawę, na dosłownie dwa łyki. 


By pić dobrą włoską kawę na szczęście nie musimy jechać do Włoch. Wystarczy ekspres do kawy Saeco i możesz sobie wyobrazić, jak spacerujesz po Florencji, a potem na stojąco przy barze, czyli al bancone, delektujesz się na przykład caffè doppio, czyli podwójnym espresso. Ale nie za długo. Espresso powinno się wypijać dwoma, trzema łykami.
Współczesne ekspresy, by zapewnić najlepszy smak i aromat, zbudowane są z trzech ważnych układów: elektronicznego, mechanicznego i hydraulicznego. I by kawa była, jak należy, wszystkie muszą ze sobą współpracować. 


 Jeśli często pijesz kawę, wpisz w kalendarz nasz adres: Warszawa, serwis ekspresów Saeco. Dlaczego? Bo maszyna do kawy potrzebuje takich samych przeglądów jak twoje zdrowie, auto, czy wentylacja domu. Gdy zadbasz o regularne serwisowanie ekspresów, Twoja kawa zawsze będzie smakowała tak samo.  Jeśli więc tylko zauważysz, że Twój ekspres nie działa, jak powinien, dzwoń do nas. Dla nas naprawa ekspresów Saeco to pestka.  Wiemy co im najczęściej dolega, jak wpływa na nie twarda woda, o czym zapominają klienci podczas eksploatacji swoich maszyn do kawy. A bardzo często zapominają, że co 6 miesięcy przyda się im regeneracja. 


SERWIS EKSPRESÓW SAECO – TWOJĄ GWARANCJĄ NA DOBRĄ KAWĘ  


Dotyczy to w pierwszej kolejności ekspresów, które pracują w Warszawie w hotelach, restauracjach, w dużych biurach, na dużych eventach, konferencjach, na salach szkoleniowych, wszędzie tam, gdzie parzy się i pije dużo kawy. Warszawa to biznesowe centrum kraju. Jeśli dodać do tego turystów, łatwo sobie wyobrazić, ile kawy parzą ekspresy każdego dnia. Zawsze ustawiają się do nich długie kolejki kawoszy, bo nic tak nie łączy ludzi podczas spotkań biznesowych i przerw w konferencjach, jak wspólne picie małej czarnej. Naprawa ekspresów Saeco przydarzy się więc każdemu wcześniej czy później. 


A przecież naszym ekspresom domowym też potrzebny jest przegląd i czasami remont. Wiele osób zaczyna dzień od energetycznego strzału jakim jest kawa. Samo picie kawy jest codziennym rytuałem, zapach kawy rozchodzący się po mieszkaniu – najpiękniejszym zapachem poranka. 
By nie pozbawiać się tych wyjątkowych chwil – zaplanuj serwisowanie ekspresów.  Twój ekspres Saeco potrzebuje regularnego odkamieniania, sprawdzenia i wymiany uszczelek. Dobrze mu zrobi  smarowanie bloku zaparzającego czy zwykłe, rutynowe czyszczenie ekspresu wewnątrz  i na zewnątrz. Remont, czy czasami tylko modernizacja, w istotny sposób przedłuży jego sprawność. 


Nasz adres – Warszawa- serwis ekspresów Saeco – to najważniejszy adres dla twojego ekspresu.


 

Zaufało nam wiele firm oraz osób prywatnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów!


Andrzej Kmicic 2020-03-11

Super! Profesionalnie i szybko. Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis.

Gosia Grzelczak 2020-03-06

szybka profesjonalna usługa....dosłownie trzy dni i znów możesz cieszyć się smakiem aromatycznej kawy! Polecam:)

Marcin Wikszemski 2020-02-19

I moja Jura dostała drugie życie!
Dzięki szybko, rzetelnie i skutecznie!
Polecam!

Łukasz Jarzynka 2020-01-10

Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt i szybka naprawa. Bardzo dobra kawa. Polecam gorąco.

Jonasz Adamas 2019-08-19

Polecam, bardzo dobra kawa. Sprawny i rzetelny serwis. Zawsze z uśmiechem i na czas w przystępnej cenie

Patrycja Baczyńska 2019-08-13

Rewelacyjny serwis! korzystam z usług Pana Darka w dwóch cukierniach! Polecam

Kasia BudDom 2018-11-19

Nasza firma trafiła na DarkCoffee z polecenia i od kilku lat niezmiennie jesteśmy bardzo zadowolone zarówno z jakości kawy, jej doboru wg pory roku, ekspresowej dostawy i serwisu, gdy to konieczne ;-) A smak kawy jest wizytówką samą w sobie, co doceniają klienci i zdarza się, że wracają na kawę :-)))

Andrzej Kowalski 2018-10-13

Polecam firmę DarkCoffee. Współpracujemy od blisko 5 lat, Pan Darek dostarcza nam kawę i serwisuje nasze ekspresy w firmie. Zawsze miło, zawsze z uśmiechem. Tak trzymać!

Karolina Agnieszka 2018-10-08

Firma Arrow współpracuje z Panem Darkiem od około 3 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonała obsługa, fachowy serwis, kawa bardzo wysokiej jakości.
Pan Darek pamięta o wszystkim, jest przemiły i zawsze uśmiechnięty, każda usługa na czas oraz bardzo profesjonalna.
Polecamy współpracę!!

Hrabia Monte Christo 2018-09-12

Super współpraca z Panem Darkiem i bardzo rzetelna firma. Zawsze na czas i przedstawi problem jak trzeba i zawsze swój ekspres zostawi na podmianę, gdy nasz musi zostać zabrany. Polecam!