NAPRAWA EKSPRESÓW DO KAWY MARKI JURA – ZE SZWAJCARSKĄ PRECYZJĄ

 

Szwajcarskie ekspresy do kawy marki Jura imponują świeżością wydobywanego aromatu, prostotą obsługi i jakością. I nic dziwnego. Szwajcaria to marka sama w sobie.

Szwajcarska kolej stała się na świecie uosobieniem rzetelności i punktualności, szwajcarskie banki bezpieczeństwa i dyskrecji, szwajcarskie zegarki do dziś symbolizują niezawodność i dokładność, szwajcarskie sery mają najbardziej apetyczne dziury a szwajcarska czekolada sprawia, że chwile szczęścia są na wyciągnięcie ręki. 

A więc i szwajcarskie maszyny do kawy marki Jura stają na wysokości zadania.

Kto zaczyna dzień od dobrej kawy, ten wie o czym mowa. 

Dlatego każdy dobry sprzęt, by mógł Ci długo służyć wymaga serwisowania. Zadbaj więc o swój ekspres do kawy Jura i zabierz go do nas na przegląd. 

Dlaczego serwisowanie ekspresów jest ważne? Bo nikt nie lubi niespodzianek.

Wyobraź sobie, że masz gości na uroczystym obiedzie. Może to rocznica Twojego ślubu? A może wyprawiasz imieniny?  A może po prostu spotkałaś się z przyjaciółkami na pogaduchy.

Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy goście poproszą o kawę. I coś się zadziewa. Kawy nie ma. Rozczarowanie, złość, frustracja. A miało być latte, espresso i ristretto. A wystarczyłoby pamiętać, że  Warszawa ma serwis ekspresów Jura, który zrobi rutynowy przegląd co jakiś czas i jeśli twój ekspres do kawy wymaga regeneracji, zadba o jego powrót do pełnej sprawności.

CO CI DA SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY JURA?

Jak na stolicę przystało - Warszawa ma wiele cafeterii, kawiarni, cukierni i restauracji. Codziennie przewijają się przez nie tysiące osób.  Jeśli ekspres Jura intensywnie pracuje, to naturalnym jest, że jego części mogą ulec zmęczeniu. Remont przedłuża jego życie i sprawia, że jego możliwości i rentowność będą nadal satysfakcjonujące dla właściciela, a jakość kawy dla klientów. Jeśli więc jesteś restauratorem i zależy ci na marce i uznaniu klientów, nie zapominaj o serwisowaniu ekspresów. 

A ponieważ wiemy, co to znaczy dla gastronomii brak sprzętu, uwijamy się w większości przypadków w maksymalnie 72 h. 

Wiesz, że Twoja maszyna do kawy dużo i długo pracowała i być może zastanawiasz się czy warto ją jeszcze poddać regeneracji. Zawsze warto zapytać. Zapraszamy do nas. Nasz serwis ekspresów Jura w Warszawie podejmuje się także modernizacji ekspresów. Nasi technicy mają wiedzę i doświadczenie, które pozwala im dokonać pełnej diagnozy i poszukać możliwości rozwiązań, tak by naprawa ekspresów Jura była skuteczna i by działały jeszcze długo.

Nie ukrywamy, że docenianie przez klientów naszej pracy, jaką jest serwisowanie ekspresów, ich regeneracja czy modernizacja, jest dla nas źródłem satysfakcji. 

Dlatego dbamy o jakość naszych usług, by naprawa ekspresów Jura była dla Ciebie procesem szybkim, jak najmniej uciążliwym, gwarantującym wydajną i bezproblemową pracę sprzętu.

Byś mógł sam celebrować piękne chwile, trzymając w dłoniach filiżankę albo kubek aromatycznej, świeżej, gorącej kawy. A jeśli kawę serwujesz swoim klientom, byś mógł zadbać o ich komfort i zadowolenie. Bo świat z kawą jest piękniejszy. 

Zaufało nam wiele firm oraz osób prywatnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów!


Andrzej Kmicic 2020-03-11

Super! Profesionalnie i szybko. Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis.

Gosia Grzelczak 2020-03-06

szybka profesjonalna usługa....dosłownie trzy dni i znów możesz cieszyć się smakiem aromatycznej kawy! Polecam:)

Marcin Wikszemski 2020-02-19

I moja Jura dostała drugie życie!
Dzięki szybko, rzetelnie i skutecznie!
Polecam!

Łukasz Jarzynka 2020-01-10

Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt i szybka naprawa. Bardzo dobra kawa. Polecam gorąco.

Jonasz Adamas 2019-08-19

Polecam, bardzo dobra kawa. Sprawny i rzetelny serwis. Zawsze z uśmiechem i na czas w przystępnej cenie

Patrycja Baczyńska 2019-08-13

Rewelacyjny serwis! korzystam z usług Pana Darka w dwóch cukierniach! Polecam

Kasia BudDom 2018-11-19

Nasza firma trafiła na DarkCoffee z polecenia i od kilku lat niezmiennie jesteśmy bardzo zadowolone zarówno z jakości kawy, jej doboru wg pory roku, ekspresowej dostawy i serwisu, gdy to konieczne ;-) A smak kawy jest wizytówką samą w sobie, co doceniają klienci i zdarza się, że wracają na kawę :-)))

Andrzej Kowalski 2018-10-13

Polecam firmę DarkCoffee. Współpracujemy od blisko 5 lat, Pan Darek dostarcza nam kawę i serwisuje nasze ekspresy w firmie. Zawsze miło, zawsze z uśmiechem. Tak trzymać!

Karolina Agnieszka 2018-10-08

Firma Arrow współpracuje z Panem Darkiem od około 3 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonała obsługa, fachowy serwis, kawa bardzo wysokiej jakości.
Pan Darek pamięta o wszystkim, jest przemiły i zawsze uśmiechnięty, każda usługa na czas oraz bardzo profesjonalna.
Polecamy współpracę!!

Hrabia Monte Christo 2018-09-12

Super współpraca z Panem Darkiem i bardzo rzetelna firma. Zawsze na czas i przedstawi problem jak trzeba i zawsze swój ekspres zostawi na podmianę, gdy nasz musi zostać zabrany. Polecam!