NIE TYLKO WŁOSI I SZWAJCARZY POTRAFIĄ PARZYĆ KAWĘ - SERWIS EKSPRESÓW DO KAWY NIVONA


Przez wiele lat klienci pijali kawę parzoną wyłącznie w ekspresach włoskich i szwajcarskich. Do czasu, gdy trzech przyjaciół z Norymbergii postanowiło zmienić tę sytuację. 
Wtedy na rynku pojawiły się ekspresy do kawy Nivona. Doceniane przez klientów za niemiecką innowacyjność, szwajcarskie rozwiązania i włoski design. Wysoka jakość i stosowanie nowoczesnych technologii – by kawa była jak najlepsza – nie chroni jedna przed usterkami. Intensywnie używany sprzęt, także ten wysokiej klasy ulega awariom i regeneracja bywa konieczna.
Nasi technicy, na których wiedzy i doświadczeniu opiera się serwis ekspresów Nivona w Warszawie, nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, by jak najlepiej dbać o współczesne maszyny do kawy. A te mają coraz więcej delikatnych podzespołów i skomplikowanych części. Wszystko po to, by np. spieniona pianka miała odpowiednią konsystencję, kawa odpowiednią aksamitność i niepowtarzalny aromat. Naprawa ekspresów do kawy Nivona gwarantuje, że jakość parzenia kawy zostanie utrzymana.
Serwisowanie ekspresów przez użytkowników musi więc być dziś działaniem regularnym, wręcz rutynowym. Tylko to zapewni sprawne działanie ekspresu do kawy.


NAPRAWA EKSPRESÓW DO KAWY NIVONA – WARSZAWA MA TAKIE MIEJSCE 


Naprawa ekspresów do kawy Nivona odbywa się u nas wg takich samych standardów jak ekspresów pozostałych   marek. 
Planujemy montaż i demontaż urządzenia. Zapewniamy ekspres zastępczy na czas naprawy czy remontu. Robimy pełną diagnozę stanu technicznego, by jak najprecyzyjniej zrobić kosztorys.
Potem przeprowadzamy niezbędną modernizację. Serwis ekspresów do kawy Nivona jest po to, by nasi klienci zawsze znaleźli rozwiązanie swoich problemów, a ich komfort życia i pracy nie ucierpiał. 


Naprawianie ekspresów to nasza pasja. Tak jak mechanika samochodowego cieszy równy rytm silnika, tak nas cieszy, gdy słyszymy dźwięk spieniającego się mleka czy szum kawy spływającej do filiżanki. Dlatego sami też prowadzimy szkolenia z zakresu obsługi ekspresów Nivona, Saeco i Jura  oraz parzenia kawy. Tak, by klienci lepiej wykorzystywali ich możliwości i umiejętnie rozpoznawali moment, w którym maszyny do kawy potrzebują serwisowania. 
Jak pokazują badania konsumpcji kawy - w ciągu ostatnich 10 lat spożycie kawy w Polsce wzrosło o ponad 80%. To oznacza, że statystyczny Polak wypija jej już 3 kg rocznie. 83 proc. Polaków pije kawę codziennie, a 52 proc. nawet kilka razy w ciągu dnia. W naszym regionie piją jej więcej tylko Czesi i Słowacy.  To co ważne, że lubimy kawę dobrej jakości.


A skoro tak lubimy kawę, to pamiętajmy, że serwis ekspresów do kawy Nivona, to ważny adres. Jeśli twoja przyjemność picia kawy jest zagrożona, dzwoń do nas. Warszawa, ul. Czerniakowska 157, tel 665 622 033 
Jak to powiedział prawi 300 lat temu Charles-Maurice de Talleyrand – francuski polityk i dyplomata -  Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość. I my o taką kawę zadbamy. 

Zaufało nam wiele firm oraz osób prywatnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów!


Andrzej Kmicic 2020-03-11

Super! Profesionalnie i szybko. Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis.

Gosia Grzelczak 2020-03-06

szybka profesjonalna usługa....dosłownie trzy dni i znów możesz cieszyć się smakiem aromatycznej kawy! Polecam:)

Marcin Wikszemski 2020-02-19

I moja Jura dostała drugie życie!
Dzięki szybko, rzetelnie i skutecznie!
Polecam!

Łukasz Jarzynka 2020-01-10

Bardzo miła i fachowa obsługa. Bardzo dobry kontakt i szybka naprawa. Bardzo dobra kawa. Polecam gorąco.

Jonasz Adamas 2019-08-19

Polecam, bardzo dobra kawa. Sprawny i rzetelny serwis. Zawsze z uśmiechem i na czas w przystępnej cenie

Patrycja Baczyńska 2019-08-13

Rewelacyjny serwis! korzystam z usług Pana Darka w dwóch cukierniach! Polecam

Kasia BudDom 2018-11-19

Nasza firma trafiła na DarkCoffee z polecenia i od kilku lat niezmiennie jesteśmy bardzo zadowolone zarówno z jakości kawy, jej doboru wg pory roku, ekspresowej dostawy i serwisu, gdy to konieczne ;-) A smak kawy jest wizytówką samą w sobie, co doceniają klienci i zdarza się, że wracają na kawę :-)))

Andrzej Kowalski 2018-10-13

Polecam firmę DarkCoffee. Współpracujemy od blisko 5 lat, Pan Darek dostarcza nam kawę i serwisuje nasze ekspresy w firmie. Zawsze miło, zawsze z uśmiechem. Tak trzymać!

Karolina Agnieszka 2018-10-08

Firma Arrow współpracuje z Panem Darkiem od około 3 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonała obsługa, fachowy serwis, kawa bardzo wysokiej jakości.
Pan Darek pamięta o wszystkim, jest przemiły i zawsze uśmiechnięty, każda usługa na czas oraz bardzo profesjonalna.
Polecamy współpracę!!

Hrabia Monte Christo 2018-09-12

Super współpraca z Panem Darkiem i bardzo rzetelna firma. Zawsze na czas i przedstawi problem jak trzeba i zawsze swój ekspres zostawi na podmianę, gdy nasz musi zostać zabrany. Polecam!